fbpx

BIURO RACHUNKOWE BEŁCHATÓW


BIURO RACHUNKOWE BEŁCHATÓW – KWAPISZ SP. Z O.O.

 

ul. Mazowiecka 33
97-400 Bełchatów

tel/fax: 44 633 62 32
e-mail:
biuro@br-kwapisz.pl

Pn. – Pt. 8.00 – 17.00
Sob. 9.00 – 12.00

ul. Nehrebeckiego 1
97-400 Bełchatów

tel: + 48 531 000 188
e-mail:
biuro@br-kwapisz.pl

Pn. – Pt. 9.00 – 17.00
Sob. 9.00 – 12.00

ul. Wojska Polskiego 107
97-400 Bełchatów

tel: + 48 796 090 607
e-mail:
biuro@br-kwapisz.pl

Pn. – Pt. 8.00 – 17.00
Sob. 9.00 – 12.00

 

DZIAŁ MARKETINGU: marketing@br-kwapisz.pl

 

IMIĘ I NAZWISKO
E-MAIL TELEFON
TEMAT
RODZAJ USŁUGI WIADOMOŚĆ
Zaakceptuj zgody:

 

Poznaj nasz zespół

Magdalena Mizera Specjalista ds. księgowości Kierownik oddziału

Magdalena Mizera
Specjalista ds. księgowości
Kierownik oddziału

tel.  531 257 077
magdalena.mizera@br-kwapisz.pl

Młodszy specjalista ds. księgowości Kamila Rękawica Biuro Rachunkowe Kwapisz

Kamila Rękawica
Młodszy specjalista
ds. księgowości

tel. 534 768 316
kamila.rekawica@br-kwapisz.pl

Magdalena Wojciechowska Młodszy specjalista ds. księgowości

Magdalena Wojciechowska
Młodszy specjalista
ds. księgowości

tel. 534 768 316
magdalena.wojciechowska@br-kwapisz.pl


Agnieszka Gryś
Specjalista ds. księgowości

tel. 534 768 316
agnieszka.grys@br-kwapisz.pl

Justyna Król
Asystent ds. księgowości

tel. 534 768 316
justyna.krol@br-kwapisz.pl


Sylwia Brzozowska Kierownik działu Kadry i płace Biuro Rachunkowe Kwapisz

Sylwia Brzozowska
Kierownik działu Kadry i płace

tel. 531 981 955
sylwia.brzozowska@br-kwapisz.pl

Iwona Nowacka Specjalista ds. kadr i płac Biuro Rachunkowe Kwapisz

Iwona Nowacka
Specjalista ds. kadr i płac

tel. 534 768 316
iwona.nowacka@br-kwapisz.pl


Bożena Wilkowska Specjalista ds. kadr i płac

Bożena Wilkowska
Specjalista ds. kadr i płac

tel. 534 768 316
bozena.wilkowska@br-kwapisz.pl

Ewa Kowalska specjalista ds. kadr i płac

Ewa Kowalska
Asystent ds.kadr i płac

tel. 534 768 316
ewa.kowalska@br-kwapisz.pl

Prezes Zarządu Biura Rachunkowego Kwapisz

Marcin Kwapisz
Prezes Zarządu

tel. 693 745 054
marcin.kwapisz@br-kwapisz.pl

Specjalista ds. księgowości Marta Berłowska Biuro Rachunkowe Kwapisz

Marta Berłowska
Specjalista ds. księgowości
Kierownik filii

tel. 796 090 60
marta.berlowska@br-kwapisz.pl

Specjalista ds. księgowości Marzena Pędziwiatr Biuro Rachunkowe Kwapisz

Marzena Pędziwiatr
Specjalista ds. księgowości

tel. 530 001 819
marzena.pedziwiatr@br-kwapisz.pl


Iwona Brożyna młodszy specjalista ds. księgowości

Iwona Brożyna
Asystent ds. księgowości

tel. 530 001 819
iwona.brozyna@br-kwapisz.pl

 

Joanna Kowalczyk Specjalista ds. księgowości Kierownik filii Biuro Rachunkowe Kwapisz

Joanna Kowalczyk
Specjalista ds. księgowości
Kierownik filii

tel. 531 000 188
joanna.kowalczyk@br-kwapisz.pl

Ewa Witkowska
Asystent ds. księgowości

tel. 531 000 188
ewa.witkowska@br-kwapisz.pl

Patrycja Kowalska
Asystent ds. księgowości

tel. 790 484 348
patrycja.kowalska@br-kwapisz.pl

Joanna Pietrzyk
Młodszy specjalista ds. księgowości

tel. 790 484 348
joanna.pietrzyk@br-kwapisz.pl

 

 

 

 

Facebook