fbpx

O nas

Sukcesem firmy są sukcesy jej klientów, dlatego z oddaniem działamy w najlepiej pojętym interesie klienta.

rok powstania

klientów w całej Polsce

specjalistów

oddziały firmy

Misja firmy

Naszą misją jest wsparcie przedsiębiorców w zakresie świadczonych usług, a także systematyczne zwiększanie jakości pracy na rzecz zarówno klientów, jak i pracowników firmy. Nieustannie patrzymy w przyszłość i wyznaczamy cele, które wynikają z oczekiwań rynku i przedsiębiorców. Podejmujemy działania związane z:

  • udoskonalaniem jakości i szybkości obsługi klienta;
  • automatyzacją pracy;
  • dostarczaniem gotowych rozwiązań i narzędzi dla klienta;
  • poszerzaniem usług komplementarnych.

Sukcesem firmy są sukcesy jej klientów, dlatego z oddaniem działamy w najlepiej pojętym interesie klienta obecnego, jak i przyszłego.

Historia Firmy

Historia firmy sięga początków transformacji systemowej w Polsce. Dokładnie 1. kwietnia 1992 roku Maciej Kwapisz uruchomił działalność rachunkowo-księgową, którą przez długi czas prowadził osobiście.

Po blisko 16 latach funkcjonowania, czyli w 2008 roku do działalności przyłączył się syn założyciela – Marcin Kwapisz. Wtedy też firma przeszła wiele zmian, zarówno formalno-prawnych, kadrowych, a także organizacyjnych. Działalność wniesiono w spółkę cywilną – Biuro Usług Rachunkowo-Księgowych Kwapisz. Niebawem do firmy zatrudniono nowych specjalistów do spraw księgowych i kadrowych. Marcin Kwapisz – odpowiedzialny za rozwój, promocję i zarządzanie firmy – wprowadził wiele nowości i innowacyjnych rozwiązań, które dzisiaj stały się standardem na rynku. Firma pozyskała strategicznych partnerów odpowiedzialnych za nowe rozwiązania technologiczne i systemowe. Wprowadziła szereg usług dodatkowych, jak choćby bezpłatny odbiór dokumentów przez pracownika biura. W roku 2016 Biuro Rachunkowe Kwapisz zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Początkowo spółka koncentrowała swoje działania w Bełchatowie, z czasem oferta trafiła do przedsiębiorców spoza Bełchatowa. I tak w 2013 roku powstały dwie nowe filie w Bełchatowie, w 2014 roku uruchomiono Oddział w Szczercowie, a w 2017 roku Oddział w Piotrkowie Trybunalskim. Aktualnie w Bełchatowie powstała centrala firmy na ul. Wojska Polskiego 56, w której można załatwić wszystkie sprawy w zakresie świadczonych usług. Na chwilę obecną, Biuro Rachunkowe Kwapisz stało się ogólnopolskim biurem, obsługujące przedsiębiorców z różnych zakątków Polski.

Referencje

O jakości i rzetelności całego Biura Rachunkowego Kwapisz świadczą referencje, które wystawiają nam nasi klienci. Zapoznaj się z nimi, to są realne osoby, firmy i projekty, które z nami współpracują lub współpracowały.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?